Pomysł na idealny wypoczynek

Poza ładnymi i niedrogimi pokojami, w Rewalu rzucają się w oczy porządnie utrzymane ulice, stylowe oświetlenie ulic, równe chodniki. Wszędzie widać, ze Rewal ma dobrych gospodarzy. To widać na każdym kroku, jak dużo się tu inwestuje zarówno w rozwój bazy noclegowej, jak również w infrastrukturę służącą nie tylko turystom, ale i mieszkańcom Rewala.  Rewal w 2007 roku był jedną z najbogatszych gmin w Polsce.  Dlatego, że tak dużo gmina inwestuje w rozwój bazy turystycznej, turyści chętnie wynajmują pokoje w Rewalu. I chyba obydwie strony z takiego obrotu rzeczy są zadowolone.

plaża
Zdjęcie ze strony Pixabay.com

Turyści, że ktoś dba o ich komfort i władze gminy, że turyści chcą do gminy przyjeżdżać. W każdym pensjonacie, w każdym prywatnym domu  wynająć  możemy pokój w Rewalu. Dowiedzieliśmy się, że w Rewalu wybudowano nowoczesną halę sportową z siłownią i odnową biologiczną, stadion i korty tenisowe.  Wspomnieć należy o licznych atrakcjach dla dzieci, jak jazdy konne, nauka jazdy na skuterach wodnych, kładach itp. Jeśli wczasy, to tylko w Rewalu. Skoro już  znaleźliśmy  noclegi  w Rewalu, to  możemy zacząć zwiedzać okoliczne atrakcje : fragmenty  XIV- wiecznego kościoła, który kiedyś  stał w znacznym oddaleniu od morza, a dziś jego resztki znajdują się na plaży, latarnię morską, czy Muzeum Rybołówstwa.

W samym Rewalu i okolicy jest naprawdę dużo ciekawych rzeczy do zwiedzania. Wynajęcie pokoju w Rewalu daje możliwość odbywania codziennie wycieczek wzdłuż plaży, bo nad może jeździ się przede wszystkim po słońce i jod. Trzeba z tego korzystać niezależnie od pogody. Spacery są zdrowe w każda pogodę.  Kiedy, zmęczeni zwiedzaniem, wracamy na nocleg do Rewala, czeka nas ciepła, smaczna obiadokolacja, którą możemy sobie zamówić.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *