Urlop – Polska czy Europa?

Rewal jest fantastycznym miejscem do bliskich wypadów poza miasteczko, gdzie czeka na nas kilka  atrakcji, dlatego koniecznie znajdźmy noclegi w Rewalu. Pierwszy wypad należałoby zrobić do Trzęsacza . To miejscowość oddalona o 2 km od Rewala. Atrakcją  tego miejsca są  ruiny świątyni z XIV wieku. Podobno jest to niespotykane nigdzie w Europie, by resztki kościoła znajdowały się prawie w morzu. Inną atrakcją pobytu i wynajęcia pokoi w Rewalu  może  być przejażdżka  kolejką wąskotorową „Parys”. Tą kolejką możemy pojechać do Trzęsacza, Niechorza czy Pogorzelicy.

plaża
Zdjęcie ze strony Pixabay.com

Wynajmując pokoje w Rewalu można udać się  samochodem do Niechorza, by tam zobaczyć, wpisaną do rejestru zabytków, XIX-wieczną latarnię morską. W  Niechorzu koniecznie trzeba wstąpić do Muzeum Rybołówstwa  oraz przejść się nad jeziorem, który jednocześnie jest rezerwatem  ornitologicznym. Niewątpliwie, kiedy znajdziemy noclegi w  Rewalu, nikt z nas, a przede wszystkim nasze dzieci nie będą się nudziły. Największą  atrakcją Rewala, zwłaszcza dla dzieci, jest  możliwość spotkania z foką Depką. W Rewalu można korzystać nie tylko ze słońca, można też korzystać z wielu atrakcji sportowych, gdyż Rewal mam wiele takich obiektów.

W samym miasteczku jest dużo obiektów sportowych, można więc uprawiać  różnego rodzaju sporty, ale szczególną  popularnością w Rewalu cieszy się siatkówka plażowa. Rewal i okoliczne miejscowości serdecznie zapraszają wszystkich do spędzenia urlopu właśnie na terenie gminy Rewal. Wczasy w Rewalu na długo zostaną w pamięci. Będziemy się mieli czym chwalić  znajomym. A na przyszły rok, wraz z nimi  przyjedziemy znów do Rewala, bo to naprawdę urocza miejscowość, w której pobyt na zawsze zostaje w pamięci. Dlatego nie ma co zwlekać i już Myślec o zarezerwowaniu noclegu w Rewalu.

Zdjęcie do artykułu znalezione na stronie Pixabay.com

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *