Wczasy na spontanie

Wynajęcie noclegów w Rewalu nie jest złym pomysłem, bo Rewal to jedna z atrakcyjniejszych gmin w Polsce. Miejscowość nadmorska,  w której jest dość dużo atrakcji, prócz czystej, szerokiej plaży możemy korzystać ze skuterów wodnych, zjeżdżalni wodnych, dmuchanych zamków i innych. Warto jednak zajrzeć do jakiejś informacji turystycznej lub przeczytać coś o gminie w Internecie. W Informacji turystycznej dowiedzieliśmy się, że nie ma żadnych problemów ze znalezieniem noclegów w Rewalu.

plaża
Zdjęcie ze strony Pixabay.com

Baza noclegowa w Rewalu jest doskonale rozwinięta.  W ostatnich  latach powstało tu wiele hoteli, pensjonatów oraz kwater prywatnych. W każdym pensjonacie, w każdym prywatnym domu  wynająć  możemy pokój w Rewalu. Dowiedzieliśmy się, że w Rewalu wybudowano nowoczesną halę sportową z siłownią i odnową biologiczną, stadion i korty tenisowe.  Wspomnieć należy o licznych atrakcjach dla dzieci, jak jazdy konne, nauka jazdy na skuterach wodnych, kładach itp. Jeśli wczasy, to tylko w Rewalu.

Będzie to ciekawe przeżycie, bo w samym Rewalu można jeszcze zobaczyć suszące się na słońcu sieci rybackie, ale już starych kutrów nie ma, są w muzeum.  Jeśli  już wynajmujemy nocleg w Rewalu, to koniecznie musimy zobaczyć ciekawą faunę i florę  okolicy. Na pewno warto się przejść Szlakiem Liwiej  Łuży. Jest to ciekawy rezerwat ornitologiczny. Niewątpliwie największą  atrakcją Rewala, zwłaszcza dla dzieci, jest  możliwość spotkania z foką Depką, która została przywieziona ze znanego fokarium na Helu i od czasu do czasu wędruje sobie po deptaku. Jak widać w Rewalu można korzystać nie tylko ze słońca.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *